Jared Leto Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jared Leto Turkey

TÜRKİYE'NİN İLK JARED LETO FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Tila Tequila Nguyen ve Jared???

+3
Alone
elsa
Phoenix
7 posters
YazarMesaj
Phoenix
Admin
Admin
Phoenix

Tila Tequila Nguyen ve Jared??? Empty
MesajKonu: Tila Tequila Nguyen ve Jared???   Tila Tequila Nguyen ve Jared??? EmptyPerş. Tem. 17, 2008 9:37 pm

Tila Tequila Nguyen ve Jared??? Tila
Time Magazin'in " İnternetteki en az yanlız olan kız" olarak çağırdığı, web sitesinde 1.5 milyon arkadaşı olan Tila Tequila Nguyen'n Panic Room starıyla bir ilişkisi olabileceğini düşünüyoruz!

New York'n vahşi çocuğu 3 yıldır sarkıyor, kızın "aktör" Leto ile ilişkisi var, bunu herkesten sakladı ve AWOL'a gitti. ( o ne be? :S )

25 Yaşındaki çekici kız web sitesine şöyle yazmış : " Bir kaç ay önce gtti ve malesef o aktör insandan tekrar duyuyorum. Buna inanmayacaksın... Ama benden özür dilememi bekliyordu! Sen s*ktiğim aklını mı kaçırdın i*ne? Neden i*ne olduğun için senden özür dileyim ki? "

Nguyen Leto için şunu diyor ; " Kimse yokken bana çok tatlı davranıyor ama başkaları yanımızda olduğu zaman tamamen farklı biri oluyor"

Belkide Leto Cameron Diaz'la nişanlı olduğu sırada Lindsay Lohan ve Scarlett Johansson'la beraber olduğu için olmalı. Biseksüel olan Nguyen de Leto ile takıldı bazen stüdyoda arkadaşıyla. Leto'nun kadın konuşmacısı Robin Baum bunları yalanlıyor. " Bunların hepsi yalan sadece Jared onun kim olduğunu biliyor! "

Kızın I Love U diye bir şarkıyı Jared için yazmış olabileceği söyleniyor. Jared'n kesin bir tekilaya ihtiyacı var!

Tila Tequila'nın Jared'i üzdüğü söyleniyor bunun nedeni ise kızın Jared'e kötü bir orgasm yaşatmasıymış. ( yuh deve! ). Leto'nun herkese saldırdığından şüphe yok. ( bak kaşınıyosun ama). Sadece kaşınıyor. Eğer bu söylenti doğruysa Tila Paris Hilton katagorisine gidiyor.

Yuuuuuuuh maşşllaahh.. xD

Kaynak : http://www.hollywoodgrind.com/tila-tequila-nguyen-give-jared-leto-an-std/
elsa
Admin
Admin
elsa

MesajKonu: Geri: Tila Tequila Nguyen ve Jared???   Tila Tequila Nguyen ve Jared??? EmptyPerş. Tem. 17, 2008 9:58 pm

sevmiyorum bu kadını XD
https://jaredletofan.yetkin-forum.com
Phoenix
Admin
Admin
Phoenix

MesajKonu: Geri: Tila Tequila Nguyen ve Jared???   Tila Tequila Nguyen ve Jared??? EmptyPerş. Tem. 17, 2008 10:08 pm

ben nefret ediyorum desem.. xD
Alone
JARED LETO FAN
JARED LETO FAN
Alone

Kadın Mesaj Sayısı : 258
Ruh Hali : Tila Tequila Nguyen ve Jared??? Images12
Jared\'a Ne Söylemek İsterdin? : Sen mükemmel birisin sen benim İdolümsün!

MesajKonu: Geri: Tila Tequila Nguyen ve Jared???   Tila Tequila Nguyen ve Jared??? EmptyPerş. Tem. 17, 2008 10:45 pm

ama jared işi götürmüş anlasılan
da böyle sapık ınsanlar sırf adım duyulacak dıye boyle yalan haber falan cıkarıyolar
30stm4ever
Yeni Üye
Yeni Üye
30stm4ever

MesajKonu: Geri: Tila Tequila Nguyen ve Jared???   Tila Tequila Nguyen ve Jared??? EmptyPaz Tem. 27, 2008 8:41 pm

yuh artık. yok devenin nalı. yaa yok öle bişey ya. dedikodusu bile iğrenç yani
*MyHeartCasting4*J@R&
Yeni Üye
Yeni Üye
*MyHeartCasting4*J@R&

Kadın Mesaj Sayısı : 4

MesajKonu: Geri: Tila Tequila Nguyen ve Jared???   Tila Tequila Nguyen ve Jared??? EmptyCuma Ağus. 08, 2008 5:37 pm

YAA iftira atıolarr çocua inanmayın yaa.bu kdr değerli ve kişilkli bi insanı kirletmek için elinden geleni yapıolar...artık dünyamızı saran bunlar deelmi zatn...ya bu işler iice çığırından çıkmaya başladı ama ya yeter artık..üfff..ama jared hç pas wermio bu sahtekarlara..en çok da bu özelliğini takdir ediorum..gözümde böle daha da daha da değerlenio...önce kendi yaptıkları haltlara bi baksınlar yaa onlar.pisluhlar Mad hem jared o kötü lafları söleyecek bi insan deil..bu duruma gelse bile öle bişi demez...ayhh sustum...
Phoenix
Admin
Admin
Phoenix

MesajKonu: Geri: Tila Tequila Nguyen ve Jared???   Tila Tequila Nguyen ve Jared??? EmptyPaz Ağus. 10, 2008 11:51 am

bencede..!!
zaten bu bir dedikodu haberi yani kesin bir şey değil..
*MyHeartCasting4*J@R&
Yeni Üye
Yeni Üye
*MyHeartCasting4*J@R&

Kadın Mesaj Sayısı : 4

MesajKonu: Geri: Tila Tequila Nguyen ve Jared???   Tila Tequila Nguyen ve Jared??? EmptyPtsi Ağus. 11, 2008 2:42 pm

öle olmalıda ztnnn....jared ı kıskanıolar hr iddiaya girerm..
Lüsifer!!!=
JARED LETO FAN
JARED LETO FAN
Lüsifer!!!=

Kadın Mesaj Sayısı : 62

MesajKonu: Geri: Tila Tequila Nguyen ve Jared???   Tila Tequila Nguyen ve Jared??? EmptySalı Ağus. 12, 2008 10:39 am

Twisted Evil bnce çekemiyolar jared iiii
feyzoşşş
Yeni Üye
Yeni Üye
feyzoşşş

Kadın Mesaj Sayısı : 32

MesajKonu: Geri: Tila Tequila Nguyen ve Jared???   Tila Tequila Nguyen ve Jared??? EmptyCuma Mart 06, 2009 9:38 pm

izninizle yuh diom yani bu kadarda olmaz insan çekemezde bu kadar mı?

Tila Tequila Nguyen ve Jared???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fan Ve Jared
» Hangisi Jared :s
» Set #3 2008 JARED