Jared Leto Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jared Leto Turkey

TÜRKİYE'NİN İLK JARED LETO FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Jared la bir röportaj

+3
MARSer
efisso
elsa
7 posters
YazarMesaj
elsa
Admin
Admin
elsa

Jared la bir röportaj Empty
MesajKonu: Jared la bir röportaj   Jared la bir röportaj EmptyPaz Nis. 27, 2008 10:22 pm

Jared Leto ile Requiem For A Dream filimiyle ilgili röportajRequiem For A Dream kariyeriniz açısından geliştirici miydi?

Leto: Evet, hem de çok. Şimdiye dek yaptığım en zor şeydi. Yaklaşık 15 kilo verdim ve 24 saat boyunca konuştuğum bir aksan öğrendim. Bu eve gidipte kurtulacağınız rollerden değildi. Devamlı rolü yaşıyordum. Oynadığım karakter gibi büyük bir açlık içindeydim. Perişan bir haldeydim. Acı verici bir dönemdi ama ödülünü aldım. Hiç kendinizi uzun süre aç bıraktığınız oldu mu bilmiyorum ama sonlara doğru birkaç kere halisünasyonlar görmeye başladım.

Rolünüz için uyuşturucu bağımlıları ile tanıştınız mı?

Leto: Evet, New York sokaklarında bir süre geçirdim. Çılgınca bir deneyimdi.

Rol için uyuşturucu kullandınız mı?

Leto: Hayır, bir bağımlıyı canlandırmak için bağımlı olmadım. Bence uyuşturucular problemin sadece bir belirtisi. Bana göre olay insanlıkla ilgili. Bazen kendimiz olmaktan çıkmak isteriz. Bu yüzden zaman zaman sarhoş olmak isteriz. Televizyon seyrederiz, sinemaya gideriz. Bu bir antitez.

Bana göre bu film, bize gösterilen basmakalıp filmlere bir tepki. O filmler kötü veya hiçbir zaman onlarda oynamam demiyorum ama Requiem For a Dream gibi filmlerin yapılması çok önemli. Karşınıza dikilip yüzünüze tüküren bir filmin parçası olduğum için mutluyum.
Sinemafanatik.com dan alıntı
https://jaredletofan.yetkin-forum.com
efisso
Yeni Üye
Yeni Üye
efisso

Kadın Mesaj Sayısı : 20

MesajKonu: Geri: Jared la bir röportaj   Jared la bir röportaj EmptyC.tesi Mayıs 03, 2008 10:35 am

"Karşınıza dikilip yüzünüze tüküren bir filmin prçası olduğum için mutluyum."
değişik bi yorum olmuş ne diyim...
requiem for a dreamdeki rolü akıl almaz bişeydi çok beğenmiştim Razz jaredin izlediğim ilk filmiydi... bulabilirsem diğerlerini de izliicem ama yok ki=) nese paylaşım için teşekkürler....
http://www.eksisozluk.com
MARSer
Admin
Admin
MARSer

Kadın Mesaj Sayısı : 99
Jared\'a Ne Söylemek İsterdin? : ayh dilim tutuldu.... <3

MesajKonu: Geri: Jared la bir röportaj   Jared la bir röportaj EmptyC.tesi Mayıs 03, 2008 11:39 am

bulursun bulursun .... büyük iskenderi fight club u lord of war ı ve panic room u bulamaman imkansızzz Very Happy Very Happy
http://30stmechelonturkey.forumsmusic.com
efisso
Yeni Üye
Yeni Üye
efisso

Kadın Mesaj Sayısı : 20

MesajKonu: Geri: Jared la bir röportaj   Jared la bir röportaj EmptySalı Mayıs 06, 2008 8:45 pm

onları bulabilirim kesinlikle vardır heryerde ama ben urban legendi aradığım için onlara hiç bakmadım daha Very Happy
http://www.eksisozluk.com
dima
Co-Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 17

MesajKonu: Geri: Jared la bir röportaj   Jared la bir röportaj EmptyÇarş. Tem. 09, 2008 10:12 pm

saol kuzum
ARies...
Yeni Üye
Yeni Üye
ARies...

Kadın Mesaj Sayısı : 21
Ruh Hali : Jared la bir röportaj Sarhos10

MesajKonu: Geri: Jared la bir röportaj   Jared la bir röportaj EmptyPaz Tem. 20, 2008 5:45 pm

urban legend bende var güzel bi film ama senaryo saçma jared ın performansı ii yaa
30st_jared
Yeni Üye
Yeni Üye
30st_jared

Kadın Mesaj Sayısı : 21

MesajKonu: Geri: Jared la bir röportaj   Jared la bir röportaj EmptyCuma Şub. 06, 2009 11:28 pm

afro adam mthiş...bşka laf yok:D
Miss_Leto
Yeni Üye
Yeni Üye
Miss_Leto

Kadın Mesaj Sayısı : 8

MesajKonu: Geri: Jared la bir röportaj   Jared la bir röportaj EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 5:45 pm

teşekkürler canım (:

jared <3

Jared la bir röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fan Ve Jared
» Jared&Camaron
» jared&britney
» Cute Jared